Інтер’єр кухні у вінтажному стилі

Після купівлі дому в Лос-Анджелесі власник вирішив зробити ремонт у своїй новій оселі. Дизайном інтер’єру займалася Shelby Wood. Інтер’єр кухні, якому було приділено значну увагу, виконано у сучасному вінтажному стилі. В інтер’єрі кухні поєднано старе з новим, меблі для кухні зроблені світлими у білому кольорі, на низу світла дубова підлога. Елементи в інтер’єрі кухні підібрані так, щоб надати їй вінтажного стилю.

Інтер’єр кухні

Інтер'єр кухні у сучасному вінтажному стилі

designed by: Shelby Wood Design

меблі для кухні у вінтажному стилі

Бра має сучасний вигляд, але вінтажності додає декоративна лампочка Едісона.

бра в дизайні кухні

Структурна раковина додає стилю кухні, а маленька біла плитка із сірою фугою та жалюзі на вікно доповнюють дизайн інтер’єру кухні.

раковина для кухні

Власник дуже полюбляє актикваріат, тому дизайнеру довелося пошукати аксесуарів, які збагатили інтер’єр кухні та доповнили стиль, в якому вона зроблена, та потрудитися з пошуком відповідних меблів для дизайну кухні. Барний возик просто ідеально вписується в інтер’єр кухні, він належав ще дідусеві власника.

Інтер'єр кухні

Це один з двох великих буфетів в кухні. Скло на дверках зроблене під стиль кухні. Інтер’єр кухні доповнюють аксесуари в буфеті, підібрані Wood, це пляшки, шейкер та інші кухонні прибамбаси.

буфет для кухні

А це просто перлина інтер’єру кухні у вінтажному стилі – два жовтих крісла, лавочка та столик. Та нові широкі сучасні двері, які виводять прямо на подвір’я. Двері старалися зробити якомога ширшими. Кухня вийшла позитивною, кольори гармонійно поєдналися в інтер’єрі.

дизайн кухни

Екстер’єр дому та ландшафт виглядають просто та гарно. Зроблено зі смаком.

дизайн особняка

Заднє подвір’я біля дому. Тут можна добре відпочити, розпалити багаття та посидіти з друзями.

подвір'я біля дому

Також гарно зроблений дизайн ванної кімнати у цьому ж будинку. Душова, ванна, умивальник з навісною тумбочкою і двері з виходом на заднє подвір’я.

ванна в домі

Опубліковано в Дизайн інтер'єру, Кухня дизайн Мітки: , , , , ,
Залиште, будь ласка, коментар! Ваша думка для нас важлива!